Není
škatule
jako
škatule

Tvarové výseky krabic

Vyrobíme vám tvarové výseky krabic na míru.

Získáte praktickou
fixaci zboží
Výseky vám
vyrobíme na míru
Produkty dodáváme
Just-In-Time
Nabízíme levné
a praktické řešení
Tvarové výseky krabic

Tvarové výseky krabic pro efektivní fixaci zboží

Tvarové výseky krabic neboli skládané obaly představují obalové materiály na míru konkrétnímu produktu. Jejich předností je důmyslná, vizuálně elegantní a ekonomicky efektivní fixace zboží. Tvarové výseky fixují zabalené zboží a zabraňují jeho pohybu. Díky tomu chrání zboží před otřesy a nárazy způsobené manipulací a přepravou.

Vyrobíme vám tvarové výseky krabic na míru. Tvarové výseky z třívrstvé, pětivrstvé i sedmivrstvé vlnité lepenky. Vyrábíme dárkové krabice s výseky, krabice s fixační přepážkou nebo klopové krabice s mřížkou. Rádi vám dodáme také samostatné mřížky do krabic pro individuální fixaci zboží.

Vyrábíme:

Tvarové výseky do třívrstvé vlnité lepenky (3VVL)

Tvarové výseky do pětivrstvé vlnité lepenky (5VVL)

Tvarové výseky do sedmivrstvé vlnité lepenky (7VVL)

Tvarové výseky krabic

Výseky navrhneme na míru vašemu produktu

Tvarové výseky navrhneme a vyrobíme na míru vašim produktům. Při návrhu pečlivě dbáme na maximální využití obalového materiálu. Naše návrhy vynikají vysokou efektivitou a úsporou materiálu.

Díky obalovým materiálům s výseky na míru nebudete platit za příliš velké nebo tvarově nevyhovující obaly. Na obaly vám zároveň rádi zhotovíme volitelný potisk.

Tvarové výseky | ŠTĚPANOVSKÝ, a.s.

Získejte tvarové výseky
krabic na míru

Zavolejte nám. Navrhneme vám obalové materiály, které jsou ekonomické, designově elegantní a efektivně fixují zboží. Součástí našich služeb získáte odborné poradenství a profesionální zákaznický servis.

Sídlíme v Moravských Budějovicích. Produkty z vlnité lepenky, krabice s výseky a paletové proložky vyvážíme skutečně do celého světa.

Tvarové výseky krabic

Fotogalerie

Seznamte se s naším výrobním sortimentem a nahlédněte k nám do výroby.

No items found.
Napište nám

Kontaktujte nás

Napište nám váš požadavek přes kontaktní formulář.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.