Není
škatule
jako
škatule

O naší společnosti

Vyrábíme praktické a cenově výhodné obalové materiály z vlnité lepenky.

O nás

Zakládáme si na šetrném přístupu k životnímu prostředí

Naše společnost, Štěpanovský, a.s., pro vás vyrábí balení z vlnité lepenky již od roku 1991. Zabýváme se výrobou obalů širokého rozsahu a pro různá využití na dokonalé zabalení vašeho výrobku.

Po celou dobu je společnost strategicky zaměřena na výrobu kartonáže z vlnitých lepenek. U svých zákazníků jsme známi především vysokou kvalitou, dokonalým servisem a vyřizováním zakázek ve velkých i malých sériích. Díky našim odborným pracovníkům s mnohaletými zkušenostmi a odbornými znalostmi z oblasti výroby kartonáže vám rádi poradíme a vyřešíme vaše požadavky na obaly a obalové materiály s ohledem jak na kvalitu a funkčnost, tak i z pohledu ekonomiky.

Základní motto

Základní motto pro naše obaly a životní postoj obecně je šetrnost a příznivý vliv na životní prostředí, neboť základním stavebním článkem velké většiny našich obalů je celulóza. Je to nejrozšířenější makromolekulární hmota v přírodě, která tvoří až třetinu veškerého rostlinného světa.

Certifikace

Máme také mnoho certifikací

Naše společnost je hrdá na své certifikáty, které potvrzují naši kvalitu a profesionalitu. Jsme držiteli několika prestižních certifikátů v oboru, které nás zařazují mezi špičkové poskytovatele.

Díky našim certifikátům můžete mít jistotu, že spolupracujete s důvěryhodným partnerem.

Systém řízení kvality (QMS) ISO 9001 je nejvyhledávanější normou pro řízení jakosti na světě s více než milionem certifikovaných organizací ve 180 zemích po celém světě. ISO 9001 poskytuje rámec řízení jakosti, který mohou společnosti využít k zajištění konzistentní kvality svých produktů a služeb. Společnosti si vybírají certifikaci ISO 9001, aby prokázaly, že dbají na dodržování vysokých standardů. Snižují tak pravděpodobnost závad produktů a jejich stahování z trhu nebo servisních nedostatků a zajišťují, že u nich mohou jejich zákazníci nakupovat s důvěrou. 

Číst více

Systém environmentálního managementu (EMS) ISO 14001 tvoří systém životního prostředí, který je určen výrobcům, dodavatelům a poskytovatelům služeb ve všech oborech podnikání. Environmentální management snižuje dopady činností organizace na životní prostředí, což má za následek zlepšení životního prostředí a zlepšení profilu společnosti.

Číst více

ISO 28000 je norma osvědčených postupů pro systémy řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce. V dnešní ekonomice se dodavatelské řetězce rozprostírají po celém světě a zahrnují širokou síť továren, výrobců surovin, skladišť a dopravních/logistických partnerů. To přináší mnoho výhod, ale také těžko kontrolovatelná rizika – od požárů přes přírodní katastrofy až po kybernetické útoky nebo dokonce terorismus. To vše může poškodit zboží a způsobit vážné zpoždění při dodání zboží koncovým zákazníkům.

ISO 28000 je řada mezinárodních norem, které pomáhají organizacím s globálními dodavatelskými řetězci pochopit jejich úroveň rizika a poskytují jim rámec pro řešení případných slabých stránek. Pomáhá také podnikům všech velikostí a v jakémkoli bodě dodavatelského řetězce při vývoji spolehlivých strategií řízení katastrof pro případ nepředvídaných problémů. 

Číst více

Základní myšlenkou je celosvětově podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované lesy.

Pro veřejnost je poznávacím znamením tohoto programu ochranná známka FSC® C145419. Logo FSC® na výrobku znamená záruku, že svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Číst více

Tento systém, založený na spolupráci průmyslových podniků, měst a obcí zajišťuje, aby odpady z použitých obalů byly spotřebitelem vytříděny, svezeny sběrovou technikou, dotříděny a konečně využity jako druhotná surovina nebo případně jako zdroj energie.

Číst více

Společnost Štěpanovský, a.s. má uzavřenou smlouvu s německou společností RESY GmbH, organizací pro likvidaci odpadu. Tato organizace RESY garantuje kompletní likvidaci a materiálovou recyklaci všech přepravních a vnějších obalů z papíru a kartonu označených symbolem RESY. Naše registrační číslo je 2720.

Číst více
Náhradní plnění

Na celý sortiment jsme schopni vám poskytnout náhradní plnění

Společnost Štěpanovský, a.s. dlouhodobě zaměstnává zdravotně postižené osoby a přispívá tak k jejich zapojení do dalšího pracovního života.

Informace o náhradním plnění

Náhradní plnění slouží jako jedna z možností plnění povinného podílu. Ten zákon udává zaměstnavatelům, kteří mají více jak 25 zaměstnanců. Ti jsou ze zákona povinni zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, a to v 4% poměru k celkovému přepočtenému počtu zaměstnanců.

Přímé zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Odebrání služeb, zboží či zadání zakázek poskytovateli náhradního plnění

Finanční odvod státu

Výhody náhradního plnění

Náhradní plnění je výhodnou variantou plnění povinného podílu pro firmy, které nemohou přímo zaměstnávat OZP zaměstnance. Nabízí hned několik výhod.

Pomůže vám splnit povinný podíl

Získáte touto cestou užitečné služby či zboží např. krabice

Ušetříte na odvodu do státního rozpočtu

Nepřímo podpoříte zaměstnávání OZP osob

Limit náhradního plnění

Stát limituje poskytovatele náhradního plnění limitem, do kterého mohou své služby poskytovat. Ten se rovná 36násobku průměrné měsíční mzdy za 1. až 3. čtvrtletí daného roku. Proto doporučujeme nenechávat zajištění náhradního plnění na poslední chvíli.

Pohled k nám do firmy | ŠTĚPANOVSKÝ, a.s.

Obalové materiály z vlnité lepenky vyvážíme skutečně do celého světa

Zavolejte nám. Sídlíme ve městě Moravské Budějovice v okrese Třebíč. Obalové materiály z vlnité lepenky dodáváme po celé České republice. 

Pohled k nám do firmy | ŠTĚPANOVSKÝ, a.s.
Fotogalerie

Pohled k nám do firmy

Napište nám

Kontaktujte nás

Napište nám váš požadavek přes kontaktní formulář.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.