Není
škatule
jako
škatule

Kariéra

Hledáte stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu? Pošlete nám svůj životopis.

Jsme rodinná firma s více než 30letou tradicí
Realizace vašich nápadů
a návrhů
Příjemné pracovní prostředí ve stabilní rodinné firmě
Stravování
ve firmě
Kariéra

Volné pracovní pozice

ŘIDIČ(KA) VZV – vysokozdvižného vozíku
Výroba
Požadujeme:
  • Zkušenost na obdobné pozici s řízením VZV
  • Šikovnost a zručnost
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Co vás čeká za práci:
  • Manipulační a logistické činnosti ve firmě navázané na výrobu kartonových krabic
    (příjem zboží – mezioperační pohyb materiálu – expedice)
  • Zajištění vykládky a nakládky zboží na kamiony
Nabízíme:
  • Řízení nových VZV značky Linde
  • Zaškolení
  • Fajn pracovní prostředí ve stabilní rodinné firmě
  • Bezplatné stravování ve firmě
  • Měsíční prémie
  • Práce na HPP
Moravské Budějovice
HPP