Není
škatule
jako
škatule

Mřížky a fixace do krabic

Nabízíme vám fixační mřížky do krabic, které představují efektivní řešení
pro oddělení jednotlivých produktů
v krabici.

Produkty vám
vyrobíme na míru
Získáte praktickou
a levnou fixaci
Nabízíme vám
kompletaci mřížek
Produkty dodáváme
Just-In-Time
Mřížky a fixace do krabic

Fixaci do krabic upravíme
podle vašich potřeb

Mřížky a fixace vyrábíme jak z tří, tak i z pěti vrstvé vlnité lepenky. Mohou být dodávány v rozloženém stavu k poskládání, nebo je dodáváme i v 3D poskládaném stavu, tak aby si zákazník např. mřížkový komplet jen rozložil a umístil jej do kartonové krabice, KLT, KTP nebo Ecopack boxu.

Mřížkové komplety pro vás umíme pro větší pevnost a stabilitu šít, lepit, dokonce i olepovat okraje vlnité lepenky speciální páskou, aby nedošlo k otěru a možnému poškození výrobku o vlnitou lepenku.

Mřížky a fixace do krabic

Fixační kartonové mřížky

Fixační mřížky z vlnité lepenky jsou levné, lehké a praktické. Hodí se k balení širokého spektra produktů – balení sklenic, keramických výrobků, kosmetiky a parfémů a mnoha dalších produktů.

Kartonové mřížky vyrábíme z třívrstvé (3VVL) a pětivrstvé vlnité lepenky (5VVL). Na přání vám dodáme také velmi pevné mřížky ze sedmivrstvé vlnité lepenky (7VVL). Mřížky vám po domluvě rádi dodáme ve složeném stavu. Ke kompletaci mřížek využíváme chráněnou dílnu.

Mřížky a fixace do krabic

Voštinové fixace do krabice

Pro fixaci zboží vám poskytujeme kartonové voštiny. Voštinky představují lehký výplňový materiál, jehož největší předností je vysoká pevnost. Ta je dána specifickou šestibokou strukturou. Voštiny z vlnité lepenky dodáváme v deskách a v pásech.

Mřížky a fixace | ŠTĚPANOVSKÝ, a.s.

Získejte mřížky a fixace do krabic z vlnité lepenky za výhodné ceny

Na celý sortiment zboží, mezi který patří klopové krabice, obalové materiály z vlnité lepenky, tvarové výseky nebo kartonové přepravní boxy, jsme schopni poskytnou náhradní plnění.

Zavolejte nám. Sídlíme ve městě Moravské Budějovice a obalové materiály z vlnité lepenky vyvážíme skutečně do celého světa.

Mřížky a fixace do krabic

Fotogalerie

Seznamte se s naším výrobním sortimentem a nahlédněte k nám do výroby.

No items found.
Napište nám

Kontaktujte nás

Napište nám váš požadavek přes kontaktní formulář.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.