Není
škatule
jako
škatule

Přepravní boxy z vlnité lepenky

Vyrábíme kvalitní, pevné a odolné přepravní boxy z vlnité lepenky.

Vyrábíme běžné
i atypické rozměry
Poskytujeme vám
volitelný potisk
Vždy vám poradíme
s výběrem
Zboží dodáváme
po celé ČR
Přepravní boxy

Dodáváme pevné
přepravní boxy

Přepravní boxy a krabice vyrábíme v myslitelných i nemyslitelných
rozměrech, standardních i atypických konstrukcích.

Vyrábíme kvalitní, pevné a odolné přepravní boxy z vlnité lepenky, které primárně slouží k ukládání a přepravě zboží na paletách. Kartonové přepravní boxy vyrábíme z třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé vlnité lepenky.

Rozměry přepravních boxů máme přizpůsobené pro europalety 1200 × 800 mm. Naše boxy se liší výškou, která je od 700 do 900 mm. Přepravní boxy dodáváme složené a bez víka, které si můžete samostatně objednat. Dále vám nabízíme fixační mřížky do krabic a tvarové výseky na míru pro fixaci produktů.

Součástí přepravních boxů mohou být i dřevěné palety. Palety pro vás nabízíme jak ve standardizovaných, tak i atypických rozměrech. Alternativou k dřevěným paletám mohou být i palety z vlnité lepenky, které vyrábíme v mnoha rozměrech.

Přepravní boxy dodáváme v rozloženém stavu (naplocho)
anebo klidně i ve složeném 3D stavu s vnitřním vybavením (libovolné fixace, výztuhy apod.) Do těchto balení dodáváme i antikorozní pytle, proklady, lepenkové ochranné rohy atd.

Vyrábíme:

Přepravní boxy 1200 × 800 × 700 mm

Přepravní boxy 1200 × 800 × 800 mm

Přepravní boxy 1200 × 800 × 900 mm

Přepravní boxy

Typy přepravních boxů

Třívrstvé přepravní boxy (3VVL)

Přepravní boxy z třívrstvé vlnité lepenky jsou vhodné pro lehké zboží, které svou hmotností příliš nezatíží stěny boxu (výrobky z pěny, polystyrenu, plyšové hračky).

Pětivrstvé přepravní boxy (5VVL)

Přepravní boxy z pětivrstvé vlnité lepenky vynikají výbornou konstrukční tuhostí. Patří mezi naše nejprodávanější boxy a jsou vhodné pro téměř jakékoliv zboží (díly pro automotive, plastové výlisky).

Sedmivrstvé přepravní boxy (7VVL)

Přepravní boxy ze sedmivrstvé vlnité lepenky oceníte pro vysokou pevnost a odolnost. Boxy jsou vhodné pro zboží s vyšší celkovou hmotností (strojírenské díly, spojovací materiál).

Potisk přepravních boxů

Na přepravní boxy, krabice a kartony z vlnité lepenky vám zhotovíme potisk na přání. Poskytujeme vám dvoubarevný flexografický tisk.

Běžně tiskneme firemní loga, marketingové texty, ilustrace a výrobní označení. Jednoduše vám vyrobíme kartonové přepravní boxy, které budou praktické a hezké na pohled.

Přepravní boxy | ŠTĚPANOVSKÝ, a.s.

Přejete si poradit s výběrem přepravního boxu přesně pro vaše potřeby?

Zavolejte nám. Rádi vám poradíme s výběrem, pošleme vám ukázkové produkty na vyzkoušení a připravíme vám cenovou nabídku.

Sídlíme v Moravských Budějovicích, obalové materiály a kartonové paletové proložky vyvážíme skutečně do celého světa.

Přepravní boxy

Fotogalerie

Seznamte se s naším výrobním sortimentem a nahlédněte k nám do výroby.

No items found.
Napište nám

Kontaktujte nás

Napište nám váš požadavek přes kontaktní formulář.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.