Výroba obalů širokého rozsahu a pro různá využití

Profil firmy

Naše firma se zabývá výrobou obalů širokého rozsahu a pro různá využití na dokonalé zabalení vašeho zboží. Po celou dobu je společnost strategicky zaměřena na výrobu kartonáže z vlnitých, hladkých a bednových lepenek. U svých zákazníků jsme známi především standardní kvalitou, dokonalým servisem a vyřizováním zakázek ve velkých i malých sériích. Díky našim odborným pracovníkům s velkými zkušenostmi a odbornými znalostmi z oblasti výroby kartonáže, lepenky a papíru vám rádi poradíme, případně vyřešíme vaše požadavky na obaly, resp. fixace vašich výrobků, s ohledem jak na kvalitu a ekonomiku tak zejména na funkčnost.

Základní motto pro naše obaly a životní postoj obecně je šetrnost a příznivý vliv na životní prostředí, neboť základním stavebním článkem velké většiny našich obalů je celulóza. Je to nejrozšířenější makromolekulární hmota v přírodě, která tvoří až třetinu veškerého rostlinného světa.

Firma Štěpanovský, a.s. je členem obalové asociace České republiky SYBA a má právo na základě uzavřené smlouvy k užívání značky ISRO (Integrovaného systému recyklace obalů) s registračním číslem 1045 a značky RESY s registrační číslem 2720 na základě uzavřené smlouvy se společností RESY GmbH.